Ahoj Internetoví obchodníci a webmastři,
    hledáte novou rychlou, cenově dostupnou cestu k revolučnímu využití online videa?

"Představuji Vám VideoWebWizard...
snadnou cestu jak začít využívat
& profitovat s Online Video!"

Tento software je tak jednoduchý, že s nim budete moci vkládat
vaše video nahrávky na vaše stránky během 10 minut

UPOZORNĚNÍ: Není funkční v oper. systému 64 bit (Windows 7, 8)!

Upgrade your Flash Player to version 8 to view this video! (Click here for the download)
Zapněte vaše reproduktory! 
(Pro přehrání dvoj-klik,
pro pausu jeden klik)


Od: Vladimír Mikuša
Datum:

Vážení Internetoví obchodníci a webmastři,

ať se nám to líbí, nebo ne, nastává éra nového druhu Internetu - "VIDEO" Internet.

Před deseti léty se nám o nějakém videu na Internetu ani nezdálo.

Jenomže dnes je situace jiná, video je již standardem na každé lepší stránce. Důkazů o tom najdete spoustu. Stačí si jen otevřít kterýkoliv z dobrých vyhledávacích serverů a na každém najdete nějaký video klip.

Nebo si myslíte, že je to jinak?

Věřte mi, jestliže chcete držet krok s úspěšnými obchodníky na Internetu, začněte rychle modernizovat své stránky s využitím videa.

Pokud je vašim cílem dosažení vyšších zisků, začněte s video záznamy hned. Internetový svět to očekává. Lidé si zvykli na YouTube a nyní očekávají i od Vás, že se přizpůsobíte. Přesně teď je ta doba, kdy Vaši zákaznící očekávají, že uvidí na vašich stránkách zajímavý videoklip.

Vše co potřebujete udělat, je začít hned využívat video!

Vaše stránky se stanou pro vaše zákazníky zajímavější, dostanou punc profesionality, zvýši se jejich návštěvnost, prodeje a samozřejmě váš PROFIT.

Na druhé straně, zahodíte-li tuto příležitost dohnat, nebo předehnat ostatní v tvrdém Internetovém podnikání, zahodíte svou šanci být úspěšní při vytváření dlouhodobých zisků z vašich obchodů.

Možná jste již přemýšleli o tom vložit do své stránky vhodné video. Jenomže jste narazili na několik zaručených informací typu:

* Dělat video záznamy je příliš drahé a časově náročné.
To není pravda. Pořídit si slušnou digitální videokameru není v dnešní době až tak náročná investice. No a jestliže máte ve svém PS Windows XP, nebo vyšší, pak je váš PC okamžitě připraven tvořit videa s využitím programu "Windows Movie Maker."

Ale ani v případě, že investice do videokamery je pro vás příliš nákladná, nic se neděje. Za pár stokorun si dnes můžete koupit dobrou web-kameru (webvačku)a začít hned s tvorbou vlastních krátkých zpráv, informačních bulletinů, prezentaci vašich produktů atd. Ve skutečnosti dnes již hodně online obchodníků využívá tuto techniku, protože to je levné, snadné, rychlé a hlavně to přináší výsledky.

* Nejsem programátor a vložit hotové video na stránku je pro mě technicky příliš náročné.
Možná to byla částečně pravda až dosud. Pokud váš video záznam nebyl ve formátu FLV, (Flash formát), pak vložit tento záznam na stránku, představovalo trochu problémů. Jenomže nyní s řešením, které vám zde nabízím, jsou již všechny tyto problémy pryč!

   
Představuji Vám VideoWebWizard!

VideoWebWizard je nový softwarový nástroj, který vám umožní snadno a rychle přeměnit jakýkoliv formát videa do formátu pro web stránku.

Dokonce i pokud jste úplný začátečník
s práci na PC, nebo vaše technické znalosti jsou minimální, nemusíte si dělat žádné starosti.

VideoWebWizard software má přímo magickou schopnost. V několika krocích vám automaticky převede váš video formát do správného formátu a vytvoří požadovanou stránku ws vloženým video záznamem.

"Jak pracuje VideoWebWizard?"

Za prvé, VideoWebWizard konvertuje všechny populární video formáty, dokonce i ty, které jiné srovnatelné produkty nepodporují. VideoWebWizard podporuje AVI, WMV, MOV, MPG, FLV, VOB, ASF, a MP4 video formáty.

VideoWebWizard přemění tyto video soubory do souboru formátu "FLV", (Flash). To je technologie, která pracuje s téměř všemi počítči a internetovými prohlížeči , dokonce i když PC nepoužívá Microsoft operační systém, například Macintosh nebo Linux.

Mimochodem, když dnes vidíte na některých stránkách běžet video, z 99% jde o FLV (Flash) formát. Proč? Protože, jak jsem se zmínil, Flash pracuje téměř všude, a videa v tomto formátu mají malou velikost, což umožní rychlé načtení stránky, při poměrně dobré kvalitě použitého video záznamu.

Poté VideoWebWizard automaticky generuje malou webovou stránku, která obsahuje původně vložený video záznam v novém Flash formátu, včetně displeje pro ovládání spouštění, pauzy, hlasitost audia atd. Pak stačí tuto stránku uložit na server a je vše hotové.

Samozřejmě, pokud potřebujete vložit video záznam přímo do některé vaši stránky a umístit ho tam kam potřebujete, neuložíte generovanou stránku na server, ale v nějakém prohlížeči jako je WordPad, nebo PSPad, tuto stránku otevřete a zkopírujete část týkající se video záznamu do své vlastní stránky, přesně do místa, kde chcete mít svůj video záznam umístěný. (Podrobnosti v manuálu).

Již slyším váš nářek. "Neznám HTML, neumím programovat.
Budu skutečně schopný používat VideoWebWizard?"

Odpověď je jednoznačně ANO! VideoWebWizard zvládné i malé dítě. Tento program byl vytvořen s cílem, aby ho mohl používat každý i méně technicky zdatný uživatel Internetu. Program byl vytvořen s cílem maximálně šetřit váš čas nutný pro vedení vašich obchodů a ne hrabání se v nějakém komplikovaném software.

Zde se podívejte, jak snadné to je: Video 1 Video 2Položit myš ke zvětšení


Položit myš ke zvětšení


Položit myš ke zvětšení


Položit myš ke zvětšení


Položit myš ke zvětšení


Položit myš ke zvětšení


Různé styly displeje pro vaše různá videa.

V základní nabídce je VideoWebWizard pouze s klasickým černým displejem. Nicméně vím, že každý by rád použil několik různých stylů pro tvorbu svých video záznamů.

Jako pozornost pro každého, kdo zakoupí tento program, je připraven BONUS, balíček dalších 8 displejů. Aktivovat tento BONUS lze kliknutím na odkaz "Install More Players" na formě pro 3.krok, při prvním použití VideoWebWizardu.

Dole vidíte screen jednotlivých displejů. V DEMO verzi se kliknutím na vybraný displej, můžete podívat, jak to vypadá v reálu. (Upozorňuji, při pokusu o DEMO, nesmíte mít zapnutou blokací PopUp stránek).


S vašim VideoWebWizardem můžete...

Konvertovat mnoho různých Video do FLV (Flash)
Website Formátu
(AVI, WMV, MOV, MPG,
FLV, VOB, ASF, včetně MP4 Video Formátů)

Manuální kontrola kvality nastavením parametrů
vašeho nového videa,
(pro výsledné video,
Bitrate videa, Bitrate audia, Video Frame Rate, & a další)
OR  Nebo jednoduše použít přednastavené
       tak jako "kabel" nebo "Dial-Up"!

Výběr z celkem devítí přehrávacích stylů
(* Stačí jen instalovat volný Bonus balíček)

Použití "přesměrovací URL" k automatickému
přesměrování návštěvníka na vybranou stránku
jakmile skončí přehrávaný záznam.


Zde je ještě pár věcí, které můžete lehce dělat s VideoWebWizard.

Účinnou reklamu

Prezentace společnosti

Zábava, pomoc nebo videa pro viral reklamu a vytvořit
tak podmínky pro lavinu návštěvníků vaši stránky

Video zprávy pro návštěvníky stránky, nebo pravidelné novinky

Tréningová videa pro vaše přátelé, affiliates, a další

Videa pro další cizí, společnosti, nebo jednotlivce

Propagační videa pro různé skupiny

Rodinné videa na vaši osobní stránku

A mnoho, MNOHO dalšího. Toto je jenom začátek!

Tak proč nekoupit VideoWebWizard právě teď?
Teď však pravděpodobně přijdou otázky k ceně...

OK, co je "slušná" cena pro tak perfektní technologii jakou je VideoWebWizard?

Srovnávací software je na síti prodáváno kolem $50, $100, $150+ ... Mohl bych požadovat přibližně stejnou cenu.

Protože však osobně znám finanční možností českých fyzických podnikatelů na Internetu, ale i právníckých firem, rozhodl jsem se (jen pro uživatelé z CZ a SK), nabídnout tento vynikající produkt za velmi přijatelných podmínek.

1. Pro ty co chtějí platit bezhotovostním stykem, platí cena uvedená v CZK v prodejním boxu stránky. V případě zájmu, klikněte na prodejní tlačítko "KOUPIT". Obdržíte děkovnou stránku s údaji, kam zaslat příslušnou částku bezhotovostním převodem na můj účet. Současně zašlete email na mou adresu pod podpisem o provedené platbě.

2. Pro všechny ostatní platí jednotná cena $12.00 včetně DPH. Platba může být realizována kliknutím na tlačítko PayPal, prostřednictvím tohoto platebního procesoru. Okamžitě po provedené platbě kreditní (platební) kartou, obdržíte děkovnou stránku s URL pro download celého produktu.

Tak nečekejte zbytečně dlouho! Jestliže chcete,
aby vaše stránky byly "IN", klikněte na příslušné tlačítko
a začněte s vašim prvním video záznamem!

Pro platby bezhotovostním převodem na účet u ČSOB, kliknutím na tlačítko KOUPIT!

Prodejní cena je: 199.00 CZK + 21% DPH.

Pro platby kreditní nebo platební kartou přes platební processor PayPal. PayPal přijímá všechny běžně používané kreditní nebo platební karty. Pro platbu nemusíte mít svůj účet u PayPal.

Pro jediných $12.00 včetně DPH, klik na tlačítko níže

Platba bude realizována přes PayPal. Na Vašem bankovním účtu se tato projeví jako PayPal platba v CZK v kursu platném pro daný den.
POZOR! Nefunguje na operačních systémech 64 bit (Vindows 7 a 8)!

V případě jakýchkoliv dotazů, nebo požadavků na další informace jen zaslat email na mou adresu pod podpisem, nebo využít kontaktní formulář v odkazech na spodní straně stránky.

Mnoho úspěchů při využívání tohoto produktu přeje

Vladimír Mikuša
můj email zde
Tel.: 222 950 576


|   Domů   |    Popření   |    Osobní údaje   |    Kontakt   |    O nás   

©Copyright TOP-CZ Všechna práva vyhrazená 2013