Porozumět autoresponderům

 

Automatizace znamená úsporu času!
Váš Čas jsou Vaše Peníze,
Začněte Šetřit Vaše Peníze!

Zdarma ke stažení!

 

Od: Vladimír Mikuša
Datum:


Vážený internetový podnikateli / podnikatelko,

přes nesporné výhody obchodování na Internetu proti kamenným obchodům, i zde na vás čeká spousta úkolů, které musíte denně udělat pro svůj obchod. Odpovídat na dotazy zákazníků, odpovídat na obdržené nabídky, přitom se starat o aktualizaci svých obchodních činností atd. To vše je nesmírně náročné na čas a nevím jak vy, ale já osobně mám vždy málo času a každou volnou hodinu si proto nesmírně cením.

Nejvíce náročná na spotřebu času je emailová pošta. Je bez diskuse, že email je pořád primární cestou každého obchodníka pro kontakt se svými návštěvníky a potenciálními zákazníky. Email je prostředek, kterým komunikujeme se svými zákazníky, poskytujeme informace potenciálním zákazníkům, udržujeme vzájemné vztahy. To je zásadní zdroj příjmů pro každý internetový obchod.

Praxe je taková, že postavíte pěkné obchodní místo, zajistíte mu dostatečný provoz a začnou se ozývat zájemci a jiní obchodníci, kteří vám začnou nabízet jejich produkty. Ze začátku jsou to 3-4 emaily denně, které hravě zvládnete. Jenomže po třech měsících to je již 50 emailů denně s nějakým dotazem, požadavkem, nabídkou a každý by chtěl svou odpověď ihned, pokud možno včera. Najednou se pro vás stane řízení vaší emailové pošty pracovním úvazkem na celý den. Nemůžete optimalizovat své stránky, doplňovat o nové projekty, aktualizovat starší a ještě odpovídat na stovku emailů denně.

Naštěstí Internet nám poskytuje to, co nenajdete nikde v žádném fyzickém obchodě. Je to maximální automatizace naší práce, čímž nám šetří spoustu našeho času, který tak můžeme věnovat rozvoji našeho obchodu. Jedním z těchto vynikajících nástrojů, jsou beze sporu autorespondery.

Automatizace je téma, kterému je věnována moje nová elektronická kniha s cílem dát vám všechny potřebné informace a naučit vás, jak automatizovat svou činnost na Internetu s využitím autoresponderů.

Uplatněním informací z této e-knihy a využitím podpůrných softwarových produktů v praxi zjistíte, že až 90% vaši činnosti na Internetu jde plně automatizovat. Ušetříte svůj čas a porostou vaše zisky!

Pojďme se podívat na stručný obsah e-knihy
Porozumět autoresponderům.


OBSAH


Úvod

Automatizace maxima aktivit na Internetu

Autorespondery

* Typy Autoresponderů
* Výhody při používání autoresponderu
* Využití autoresponderů v praxi - co vše automatizovat
* Formátování zpráv pro autoresponder
* Personalizace zpráv
* Jak dostat zprávy přes filtry proti SPAMu
* Autorespondery a SPAM
* Sledování automatických odpovědí
* Email marketing, jak ho nabízí "České emailingové společnosti"
* Rozdíl mezi autoresponderem a email marketingem v podání českých společností

Budování Opt-in seznamů

* Co to jsou Opt-in seznamy a proč je budovat
* Cesty a způsoby budování Opt-in seznamů
* Čtyři důležité okolnosti při budování Opt-in seznamů
* Co nabídnout návštěvníkům
* JAK podporovat vaši opt-in nabídku
* Kam umístit Opt-in stránku

Závěr

 

 

Založit si dnes svou vlastní Internetovou firmu je pro kohokoliv otázkou několika dnů a minima investic. Ale udržet tuto a prosperovat s ni v tvrdé konkurenci znamená neustále se učit novým technikám. Tato nová e-kniha vám poskytne soubor znalostí, jenž nejsou pouhou teorií, ale vyplývají z moji dlouholeté praxe v podnikání na Internetu a z praxe nejlepších společností na Internetu, které dosahují miliónové zisky z jejich obchodů.

S těmito znalostmi a s vaši pílí a iniciativou vám nic nebrání, zařadit se mezi skupinu úspěšných podnikatelů
v Internetových obchodech ve světě.

Stáhněte teď a začněte šetřit váš čas a vaše peníze!


Okamžitá akce - online download

Do formy níže, vložte prosím vaše křestní jméno a funkční emailovou adresu. Prosím nevkládejte adresu na serveru "Seznam.cz"! Až 90% emailů odeslaných autoresponderem na adresy na tomto serveru jejich filtry hodnotí jako nevyžádané a nedoručí je adresátům!

Jméno:
email:

Po kliknutí na tlačítko "Odeslat" obdržíte na vámi zadanou emailovou adresu email pro potvrzení vámi zadané adresy. Ihned po odeslání potvrzujicího emailu, obdržíte stránku pro download e-knihy a bonusových produktů


Děkuji vám za návštěvu této stránky a pokud jste dočetli až sem, za čas věnovaný jejímu přečtení. V případě jakýchkoliv dotazů, nebo nejasností, jen zaslat email na mou adresu pod podpisem, nebo volat na tamtéž uvedený telefon.


Mnoho úspěchů ve vaši práci přeje


Vladimír Mikuša
support(z)topcz.net
Telefon: 222 950 576